Jsme Confused
a jsme na to pyšní

No dobře, zase tak #confused nejsme. A právě proto ti můžeme podat pomocnou ruku v hledání té správné cesty.

Co děláme?

Pomáháme lidem na životních křižovatkách odbočit tím správným směrem. Protože křižovatky jsou občas nepřehledné a špatná odbočka se nemusí vyplatit. A tak s vámi navštěvujeme vysoké školy, firmy, mentorujeme a máme radost ze všech, kteří došli šťastně do cíle.

Proč to děláme?

To je jednoduché - víme, jaké to je. Školský systém po nás vyžaduje vybrat si obor příliš brzy. A tak vznikne mnoho nešťastných rozhodnutí. Chceme, aby jste měli možnost, kterou my jsme neměli. A nešťastné volbě dali stopku.

Náš tým

Není nás moc, o to větší kus sebe ale do práce vkládáme. Navíc nás to jednoduše baví.

Tomáš

Som zakladateľ a investor. Jednoducho surikata, ktorá hliadkuje. I keď je človek celý život tak trochu “confused”, v dôležitých okamihoch života by mal #maťjasno. Jedným z takých je aj rozhodnutie, kam po strednej škole.

#Confused budujeme ako maják, ktorý ti pomáha v mori nekonečných možností ukotviť sa, prísť na to, čo si v živote naozaj praješ a vyraziť za tým, nech je tvoja štartovacia čiara kdekoľvek.

A my sme práve o možnostiach. Narúšame status quo a umožníme ti stať sa niekým, kým by ťa ešte donedávna nenapadlo byť.

Tak #nebuďconfused, vystúp s nami z rozbehnutého vlaku a začni robiť veci inak. Pretože čokoľvek si dokážeš predstaviť, dokážeš aj uskutočniť.

Aneta

Pracuji jako social media manager a svou práci mám skutečně ráda. Dalo by se říci, že ke mně před pár lety přišla náhodou. Já ale na náhody nevěřím. Obor, který budu brzy s dlouhým zpožděním a o to větší láskou absolvovat, je publicistika, přesněji audiovizuální a digitální média.

Vedle pražského online života miluji i ten venkovský, nejraději offline a se spoustou zvířat. Confused je projekt, který dává smysl a vedou ho lidé nejen hlavou ale i srdcem. Jsem ráda, že se na něm mohu podílet a starat se mu o sociální sítě. Snad to pro vás nebude zase tak moc #confused.

Matěj

Jsem surikata s visačkou CTO (Chief technology officer) a spravuji všechny IT záležitosti v rámci Confused tak, aby nejen “nuly a jedničky” pomáhaly najít všem #confused surikatám to, co potřebují, právě tady.

Práce v našem týmu je vše jen ne “9 - 5PM”. To mě na ní baví a naplňuje. Hlavně má ale jasnou vizi, která ji dává smysl. A to je ta nejlepší motivace, jakou si jen můžu přát.

Poznat sám sebe bývá častokrát ten nejtěžší osobní ůkol. Když se to však podaří, život je jednodušší a směřuje tam, kam chceme.

I proto je tady Confused. Aby už nikdo až po svém studiu nezjistil, že ho jeho obor nebaví. Protože úspěch se staví dlouho, začněte co nejdřív a udělejte si jasno s námi, #Confused. Tady a teď.

Michaela

Vystúp zo svojej komfortnej zóny. To je asi prvá rada, ktorú Ti môžem dať a zároveň aj môj najväčší osobný challenge. Veď aj ja som jedna z vás. Tá, ktorá bola #confused. Tá, ktorá chcela ísť na žurnalistiku, byť investigatívny novinár, kriminalista a nakoniec som vyštudovala demografiu. No všetky tieto obory majú niečo spoločné - ísť proti prúdu.

Vytvárame most medzi Tebou, Tvojou budúcou alma mater či prácou, ktorá ťa bude napĺňať. Nemyslíš, že by to mala byť v dnešnej dobe samozrejmosť? Mať prehľad o svojich možnostiach? Ako a kde získať prax? Ak si odpovedal(a) 3x áno - Vitaj v Confused!

Mojím poslaním je, aby si nás mal stále na očiach a vedel, že sme tu pre Teba, kedykoľvek sa budeš cítiť #confused.

Surikata

Ahoj, tady Surikata.

V týmu jsem od samého začátku a zároveň mi byla přidělena reprezentativní funkce. Na moji povahu trochu mazec, že?

Lidé se ptají, proč zrovna já. Víte, my surikaty pořád něco vyhlížíme, hledáme, analyzujeme své okolí a lidé nás mají rádi i když vypadáme #confused. V přírodě si takhle strážíme své teritorium a víme, že se můžeme na sebe navzájem spolehnout. A tak to máme i v Confused.

Tomáš mne jedného dne objevil a dal mi šanci stát se civilizovanou surikatou. Všichni tady máme své místo, hledáme, přemýšlíme, no především děláme maximum pro to, aby jsi ty nebyl #confused.

Najdeš mě nejen na webu, ale jsem hodně aktivní i na našich socials! Ano, být mezi lidmi mne fakt baví a těším se, až spolu najdeme ten správny směr i pro tebe.

Partneři

Test spoluvyvinut se společností Náš příběh na sociálních sítích s vámi sdílíme přes