Jsme Confused
a jsme na to pyšní

No dobře, zase tak #confused nejsme. A právě proto ti můžeme podat pomocnou ruku v hledání té správné cesty.

Co děláme?

Pomáháme lidem na životních křižovatkách odbočit tím správným směrem. Protože křižovatky jsou občas nepřehledné a špatná odbočka se nemusí vyplatit. A tak s vámi navštěvujeme vysoké školy, firmy, mentorujeme a máme radost ze všech, kteří došli šťastně do cíle.

Proč to děláme?

To je jednoduché - víme, jaké to je. Školský systém po nás vyžaduje vybrat si obor příliš brzy. A tak vznikne mnoho nešťastných rozhodnutí. Chceme, aby jste měli možnost, kterou my jsme neměli. A nešťastné volbě dali stopku.

Náš tým

Není nás moc, o to větší kus sebe ale do práce vkládáme. Navíc nás to jednoduše baví.

Tomáš Lukáč

Som zakladateľ a investor. Jednoducho surikata, ktorá hliadkuje. I keď je človek celý život tak trochu “confused”, v dôležitých okamihoch života by mal #maťjasno. Jedným z takých je aj rozhodnutie, kam po strednej škole.

#Confused budujeme ako maják, ktorý ti pomáha v mori nekonečných možností ukotviť sa, prísť na to, čo si v živote naozaj praješ a vyraziť za tým, nech je tvoja štartovacia čiara kdekoľvek.

A my sme práve o možnostiach. Narúšame status quo a umožníme ti stať sa niekým, kým by ťa ešte donedávna nenapadlo byť.

Tak #nebuďconfused, vystúp s nami z rozbehnutého vlaku a začni robiť veci inak.

Pretože čokoľvek si dokážeš predstaviť, dokážeš aj uskutočniť.

Aneta Cibulková

Pracuji jako social media manager a svou práci mám skutečně ráda. Dalo by se říci, že ke mně před pár lety přišla náhodou. Já ale na náhody nevěřím. Obor, který budu brzy s dlouhým zpožděním a o to větší láskou absolvovat, je publicistika, přesněji audiovizuální a digitální média.

Vedle pražského online života miluji i ten venkovský, nejraději offline a se spoustou zvířat. Confused je projekt, který dává smysl a vedou ho lidé nejen hlavou ale i srdcem. Jsem ráda, že se na něm mohu podílet a starat se mu o sociální sítě. Snad to pro vás nebude zase tak moc #confused.

Surikata

Ano, jsem surikata. A jsem součástí Confused od samého začátku.

Lidé se často ptají, proč zrovna já. Myslím, že až se potkáme osobně, bude vám to jasné. Pořád něco vyhlížím, hledám, analyzuji si své okolí a pořád jsem tak trochu #confused. Jasně, v přírodě si takto surikaty hlídají teritorium před predátory. Mě si ale adoptoval Tomáš, čímž ze mě udělal civilizovanou surikatu, která má úplně jiné starosti. Třeba hledání správného studijního oboru!

Občas neberu věci tak úplně vážně. Už jsem ale pochopila, že lidé se rádi smějí a tak to snad nebude na škodu. Na tomto webu se budeme potkávat pravidelně. Úpřímně vám všem přeji, ať nejste tak #confused, jako já.

Partneři

Test spoluvyvinut se společností Náš příběh na sociálních sítích s vámi sdílíme přes