Najdi svůj

#dreamjob

Do jakého oboru se pustit a máš vůbec ve vysněném oboru šanci? Na jaké pozici? A jak se připravit na pohovor tak, aby tě přijali?

Nebuď #confused a udělej si jasno

Každý máme vysněné povolání. Někdo chce být kosmonaut nebo třeba archeolog. Nikdy není pozdě na nalezení své práce snů. Důležité ale je dělat na cestě za vysněnou prací správné kroky...

Najdi ten pravý obor

Spousta lidí chodí do práce jen kvůli penězům. Počítají minuty a pravidelně prohlašují, že se těší na víkend. Ty máš ale šanci najít obor, který tě bude skutečně bavit. A pak můžeš mít víkend skoro každý den.

Poznej realitu

Každý máme nějaké představy, ne vždy se ale musí úplně scházet s realitou. Aby střet s ní byl jako kafe se starou známou a ne náraz do zdi, zajistí mentor, který ti o tvém oboru řekne vše, co tě bude zajímat.

Prozkoumej svůj obor zblízka

S mentorem můžeš kromě konzultací také navštívit reálné firmy v oboru, o které stojíš. Nasaješ jejich atmosféru, podíváš se na chod práce a můžeš se zeptat na všechno, co tě napadne.

Víš třeba, že...

lidé často odchází z práce, i když jsou v ní spokojení?

"Spokojení zaměstnanci hledají kromě vyšší mzdy celkově zajímavější příležitost. Řeší tedy lepší náplň práce, časovou flexibilitu a možnost dělat si věci po svém. Nespokojení touží spíše odněkud utéct – vadí jím neodpovídající ohodnocení nebo špatné mezilidské vztahy. "

Zdroj →

Najdi si práci, do které budeš chodit s úsměvem

V práci trávíme většinu života. Právě proto je důležité vybrat si ji správně. Buď v práci spokojený/á. Stačí si vybrat jeden z balíčků.

Combo

Pokud pořád trochu váháš, jestli je pracovní dráha to pravé nebo raději zkusit vysokou školu, pomůže ti balíček Combo.

Ceník

Business

Máš jasno v tom, že další studium není nic pro tebe. Pokud se chceš rozhodnout správně ohledně práce, zvol si balíček Business.

Ceník

Sázka na jistotu

Když půjdeš do Sázky na jistotu, uděláš pro sebe absolutní maximum a zvážíš všechny možnosti. Se vším ti navíc pomůže kouč.

Ceník