Zažij s námi

#studentLife

Navštívíš s námi vysoké školy i opravdové přednášky. Nejlépe tak zjistíš, jestli je to tvůj svět.

Co ti návštěva škol a přednášek přinese?

Je vysoká škola pro mě nebo se ukoušu nudou? Co když to vůbec není takové, jak všichni říkají? Přestaň pracovat se zkušenostmi ostatních a udělej si vlastní názor.

Navštívíš školu, o kterou stojíš

Projdeš se po chodbách, nasaješ místní atmosféru, podíváš se možným spolužákům do očí. A nejlépe tak poznáš, jestli se tam cítíš dobře a chceš tam trávit několik dalších let.

Podíváš se na přednášku

A představy o tvém studiu začnou nabírat reálné obrysy. Uvidíš svou případnou učebnu, profesory i spolužáky. A možná se některé tvé mylné představy rozplynou jako pára nad hrncem.

Zjistíš, jaká je realita

Jak asi tušíš, o oborech a školách se toho už napovídalo... Ty ale můžeš zjistit realitu, skutečně se podívat na školu, o které uvažuješ. A na rozdíl od ostatních, kteří na školu nastupují často na slepo, budeš zodpovědně vědět, do čeho jdeš.

Víš třeba, že...

kampus ČZU patří k nejekologičtějším na světě?

"UI Green Metric World University Rankings je jediný žebříček na světě, který hodnotí, jak univerzity rozvíjejí svou infrastrukturu i vzdělávání s ohledem na životní prostředí. Česká zemědělská univerzita skončila na 46. místě, ze zapojených českých univerzit má ČZU dokonce prvenství. Aktivně například omezuje používání plastů. "

Zdroj →

Roky studia. Ale jak je správně využít?

Studuj obor, který tě skutečně zajímá a nastartuje tvou vysněnou kariéru. Nechoď do školy jen kvůli diplomu. Můžeme ti podat pomocnou ruku, díky jednomu z balíčků.
Vybereš si?

Combo

Combo je ideální volbou, pokud stále váháš, jestli nastoupit na vysokou nebo se vrhnout rovnou do práce.

Ceník

Uni

Vysoká je pro tebe jasná volba, ale v oborech se trochu ztrácíš? UNI ti pomůže najít správný směr.

Ceník

Sázka na jistotu

Chceš pro sebe udělat maximum a zvážit veškeré možnosti za pomoci kouče? Tak pojď do Sázky na jistotu.

Ceník

Naše školy